Přeskočit na obsah

PRAKTICKÉ INFO

Ubytování na Pop Messe 2023 je opět realizováno ve spolupráci s Mendelovou univerzitou. Koleje jsou pohodlné, cenově dostupné a leží v blízkosti festivalového areálu a bude k nim zajištěna kyvadlová doprava. Ubytování je ve dvoulůžkových pokojích se společným sociálním zařízením na patře (WC a sprchy), na chodbách jsou společné kuchyňky.

Cena za lůžko a noc je 600,-Kč včetně snídaně.

Pozor! Omezený počet 600 míst, při větším zájmu zvýšíme kapacitu!

Pro rezervaci ubytování vyplňte rezervační formulář.

UBYTOVACÍ FORMULÁŘ

Z ekologických i praktických důvodů doporučujeme přijet na festival vlakem či busem. Všichni návštěvníci se vstupenkou na Pop Messe 2023 mají 30% slevu na vnitrostátní dopravu s Českými drahami s cílovou a výchozí stanicí Brno.
Jízdenky se speciální slevou akcí Vlak+ POP MESSE lze koupit pouze v mobilní aplikaci Můj vlak na základě vyhledaného spojení současně pro cestu TAM i ZPĚT. Cílová stanice pro cestu TAM a nástupní stanice pro cestu ZPĚT musí být libovolná stanice začínající názvem Brno (např. Brno hl. n., Brno-Lesná, Brno-Židenice, Brno-Královo Pole). Pro cestu tam ve dnech 28. až 29. července 2023 dostane cestující nejlevnější dostupnou jízdenku, kterou aplikace Můj vlak nabídne. Může to být například Flexi jízdenka, Flexi zvýhodněná jízdenka nebo Vázaná jízdenka, a to včetně využití všech slev pro děti, studenty nebo třeba držitele In Karty se slevovou aplikací. V nabídce jízdenek nebo z banneru si cestující zvolí slevu Vlak+ POP MESSE a pro cestu ZPĚT na dny 28. až 30. července 2023 dostane opět nejlevnější dostupnou jízdenku, kterou aplikace Můj vlak nabídne, a to navíc se slevou 30%.

Jízdenku pro cestu zpět je nutné aktivovat potvrzením účasti na festivalu. To probíhá načtením příslušného QR kódu přes aplikaci Můj vlak, který bude dostupný po celou dobu konání festivalu ve stánku „Kabinet Múz“ u hlavní stage.

Doporučujeme využít cestu vlakem či autobusem. V případě, že se rozhodnete přijet autem, berte prosím na vědomí, že festival neposkytuje žádná parkovací místa. Motoristé mohou parkovat v parkovacích domech  nebo na placených modrých zónách (www.parkovanivbrne.cz). Od zaparkovaného auta se prostřednictvím MHD na Pop Messe snadno dostanete.

Připravili jsme pro vás pohodlné cestování po Brně s celo-víkendovou jízdenkou za 50 Kč.

Všichni návštěvníci s platnou vstupenkou na POP MESSE 2023 si budou moci koupit jízdenku na 48h za krásných 50 Kč  (od 12:00 v pátek 28. července 2023 do 12:00 v neděli 29. července 2023). Jízdenka na městskou hromadnou dopravu platí v tramvajích, trolejbusech a autobusech v tarifních zónách 100 + 101 (neplatí ve vlaku).

Jízdenku zakoupíte v sekci nákupu vstupenek, kde najdete samostatnou kategorii. Pro případné prokázání platnosti jízdenky revizorovi poslouží zakoupený GoOut ticket Vezemesse Smirgl Karte.

  • Z Hlavního nádraží doporučujeme spoj tramvajové linky číslo 1 směr Řečkovice. Vystoupíte na zastávce Hrnčířská. Po ulici Rybníček přijdete na ulici Sportovní, kde se nachází festivalový areál. Viz přiložená mapa.
  • Z Hlavního nádraží můžete také využít také autobusový spoj číslo 67, který vás dopraví přímo před festivalový areál – zastávka Sportovní.
  • Mezi další pohodlné spoje patří tramvajová linka 6 (výstup na zastávce Hrnčířská), která křižuje jednu z hlavním brněnských tepen – zastávku Česká, trolejbusy číslo 25, 26 (výstup na zastávce Zimní stadion) jsou ideální variantou při cestě směrem od Mendlova náměstí.

ZchlaďMESSE

Se vstupenkou na Pop Messe na koupák i na výstavu do sklepa
Návštěvníci Pop Messe 2023 se můžou během horkých festivalových dní zchladit buď v bazénu nebo v brněnském podzemí.

S platnou vstupenkou můžete zajít během víkendu 28.—30. července na koupák do Zábrdovic. Stačí ukázat festivalovou pásku na ruce a získáte slevu na vstupné 30%.

Ceník a více informací o koupališti najdete zde

Pro ty co mají raději vychlazené prostory než osvěžující bazén, je tu expozice Ohnivý kůň a drak ve sklepě pod Novou radnicí. Výstava ukazuje po čertech zajímavou brněnskou historii. Zažijete vyprávění jako od vašeho dědy smíchané s virtuální realitou. S platnou vstupenkou na Pop Messe 2023 stačí ukázat pásku na ruce a získáte slevu 50% na vstup. Sleva platí v průběhu posledního červencového víkendu.
Ceník a více informací najdete zde

 

V případě, že se rozhodnete přijet autem, berte prosím na vědomí, že festival neposkytuje žádná parkovací místa. Motoristům doporučujeme využít parkovací plochy P+R, parkovací dům DOMINI PARK, Parking u Janáčkova Divadla, parkovací dům ROZMARÝN  a další. Více informací na https://www.parkovanivbrne.cz/parkovani-dalsi

K parkování můžete využít také placené modré zóny (www.parkovanivbrne.cz). O víkendu není parkování na modré zóně regulováno a můžete zde stát zdarma.

Od zaparkovaného auta se prostřednictvím MHD na Pop Messe snadno dostanete.

Pop Messe 2023 bude opět kompletně CASHLESS! Po předchozích zkušenostech i letos spolupracujeme s NFCtron. Z pohodlí domova si dobijete finance na svůj účet pomocí čísla vaší vstupenky a při příchodu na festival dostanete na ruku pásku s cashless čipem, který bude nabitý financemi a připraven k festivalovým radovánkám.

Peníze si nabijete předem online a úplně zdarma UŽ TEĎ, postup na odkazu níže. Dobití online je ZDARMA a vyhnete se frontám.

Pokud budete dobíjet na místě, první dobití stojí 30 Kč, všechna další jsou poté zdarma. K tomuto účelu budou na festivalu zřízeny speciální dobíjecí pokladny. Doporučujeme si tak dobít kredit předem online z domova.

 

Odkaz na dobíjení online

 

Veškeré platby na Pop Messe budou CASHLESS. Po každém zaplacení na vás prodejce otočí prodejní zařízení a ukáže vám zůstatek na vašem cashless náramku.

V případě ztráty náramku je možné jeho funkci zablokovat prostřednictvím účtenky vystavené na dobíjecí pokladně nebo identifikací zákazníka, který dobíjel přes webové rozhraní NFC Tron pass.

 

Stáhněte si v místě akce aplikaci NFCtron pro návštěvníky

✓ Celá útrata přehledně na jednom místě

✓ Nejrychlejší refundace zbylých peněz

✓ Upozornění o provedených platbách

✓ Hodnocení uskutečněných nákupů

 

SUPPORT

Celý proces dobíjení a vracení nevyužitých peněz vám rádi vysvětlíme. Pro vaše dotazy a problémy jsme tu my a zákaznická podpora NFCtron.

V případě jakýchkoliv komplikací při dobíjení je pro vás připraven support na e-mailu info@nfctron.com.

 

JAK SI VRÁTIT NEUTRACENÉ PENÍZE?

O vrácení veškerých financí je možné zažádat pouze do 14 dnů po skončení festivalu – konečné datum je 12. srpna 2023. Po tomto datu již nebude možné refundaci provést.

 

ONLINE:

O vrácení požádáte přímo ve vašem účtu NFCtron Pass, kde jste si dobili kredit před akcí ➤ u akce Pop Messe klikněte na OTEVŘÍT ONLINE ÚČTENKU a následně VRÁTIT SI KREDIT ➤ ZAŽÁDAT O REFUNDACI

 

NA MÍSTĚ S ÚČTENKOU:

Načtěte QR KÓD z informačního papíru, který jste dostali při prvním dobití. Dostanete se do Online účtenky, kde rovnou požádáte o refundaci  -> kliknete na VRÁTIT SI KREDIT -> ZAŽÁDAT O REFUNDACI. Tento postup je stejný, pokud jste dobíjeli kartou nebo hotově – při refundaci zadáte číslo vašeho účtu

 

V NFCTRON APLIKACI:

V aplikaci stačí kliknout na NAČÍST ČIP -> Pro vrácení vašeho zůstatku klikněte -> ZAŽÁDAT O REFUNDACI.

 

CO DĚLAT, KDYŽ NEMÁM ÚČTENKU A NEDOBÍJEL/A JSEM ONLINE

a nemám informační papír z prvního dobití (online ani tištěný) – prosím, napište na info@nfctron.com a vyfoťte vnitřní stranu svého čipu. BEZ VYFOCENÉHO ČÍSLA ČIPU NENÍ MOŽNÉ Z DŮVODU BEZPEČNOSTI REFUNDACI PROVÉST.

Voda
V areálu bude k dispozici voda zdarma.

Bez bariér
Pop Messe si užijí i lidé se zdravotním omezením. Držitelé průkazu ZTP/P mají 50% slevu na vstupenku + doprovod 1 osoby zdarma

Děti
Děti do věku 15 let mají vstup zdarma. Za děti a mladistvé do 18 let věku odpovídají jejich zákonní zástupci.

Zvířata
Své domácí mazlíčky nechte odpočívat v klidu domova. Do areálu není vstup se zvířaty povolen. Výjimku tvoří asistenční psi s potřebnými doklady.

Bankomat
Potřebujete si vybrat peníze? Na Pop Messe bankomat bohužel nenajdete. Zde jsme pro vás vybrali ty nejbližší festivalovému areálu – mapka

GDPR
Vstupem na festival souhlasíte s použitím fotografických a audiovizuálních záznamů k dalším účelům festivalu.

Foto/Video
Je zakázáno používat blesk a další techniku, která by rušila či omezovala ostatní návštěvníky festivalu.

Co raději nechat doma?

Ostré předměty
Hořlaviny
Alkohol
Drogy
Zbraně
Selfie tyč
Deštník (doporučujeme si vzít pláštěnku)
Vlastní občerstvení – tj. jídlo a nealkoholické pití.
Výjimku tvoří jídlo pro malé děti a specifické diety pro lidi trpící diabetem, celiakií,…

Bezpečnost a zdraví

Jednou z hlavních priorit festivalu Pop Messe je zajištění bezpečnosti a dodržování bezpečnostních a hygienických opatření. Doporučujeme spolupracovat s pořadateli a před vstupem na festival se ujistit, že do areálu nevnášíte potenciálně nebezpečné předměty.

Před vstupem do areálu proběhne vždy tzv. security check, kdy ochranka zkontroluje obsah vašeho batohu, tašky či kabelky

Security check bude probíhat pokaždé, když vstupujete do areálu, jak do venkovního, tak do vnitřního.

 

Bezpečnost především!

Chraňte sebe i své okolí, dodržujte pitný režim, noste pokrývku hlavy, chraňte se před sluncem a konzumujte alkoholické nápoje s rozumem. Pokud se dostanete do nesnází, nebo se setkáte s osobou v nesnázích či budete svědkem násilí nebo nelegálního chování, obraťte se na non stop přítomnou zdravotní službu či ochranku.

Telefonní čísla pro tísňová volání:

112 – Jednotné evropské číslo tísňového volání
158 – Policie
156 – Městská policie
150 – Hasiči
155 – Záchranná služba

Vstupenky GoOut